Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

USŁUGI WYKOŃCZENIOWE WARSZAWA


Potrzebna firma, która zajmuje się remontem i pracami wykończeniowymi mieszkań w stolicy i okolicach? Tego typu usługi proponuje zainteresowanym firma Handy-Man. To niezawodni specjaliści, dla których takie prace to codzienność, a liczba zadowolonych z jej usług klientów stale rośnie.

Wykańczanie wnętrz Warszawa


Prace wykończeniowe - bez względu na to, czy remont jest duży czy też mały - są zawsze nieco kłopotliwe. Warto zatem nawiązać współpracę z profesjonalistami, którzy wszystkie niezbędne usługi wykonają błyskawicznie. Firma Handy-Man może pomalować, wytapetować, a nawet otynkować wszystkie ściany w danym pomieszczeniu sprawiając, że będzie to niezwykle sprawnie przeprowadzone wykańczanie warszawskiego wnętrza. Zatrudnieni w niej specjaliści położą również niezbędną instalację wodno-kanalizacyjną bądź też elektryczną. Handy-Man zapewnia też kompleksową pomoc w tworzeniu projektów nowych aranżacji rozmaitych wnętrz, co jest znacznym ułatwieniem dla każdego klienta. Wszystkie zlecenia wykonywane są w oparciu o indywidualne potrzeby zainteresowanego - klient ma zatem pewność, że całość będzie prezentowała się doskonale! 

Cennik wykończenia wnętrz w Warszawie


Handy-Man to firma, która proponuje swoim klientom między innymi wykończenie wnętrz w Warszawie lub okolicach. Usługa taka obejmuje przede wszystkim malowanie, tapetowanie, glazurowanie, montaż podwieszanych sufitów, instalacji elektrycznych oraz sanitarnych, jak również inne prace na specjalne zamówienie klienta.
 
Wiele osób uważa, że proces profesjonalnego wykończenia wnętrz w Warszawie czy innych okolicznych miejscowościach jest bardzo kosztowny. Nic bardziej mylnego! Wystarczy zawiązać współpracę z profesjonalistami, którzy nie tylko wykonają precyzyjnie wszystkie zlecone im usługi, ale również zaproponują każdemu klientowi niezwykle przystępne ceny. Zatrudnieni w firmie eksperci pomogą także przygotować materiały i cały plan aranżacji tak, by wykańczanie wnętrz (Warszawa ma już ich naprawdę sporo na koncie!) było stosunkowo tanie. Współpraca z tą niezawodną firmą to możliwość sporego oszczędzenia, a także gwarancja całkowitego zadowolenia z efektów. Firmie Handy-Man zaufało już sporo zadowolonych klientów w całej Polsce.

Nasza oferta w ramach wykańczania wnętrz obejmuje:
- malowanie
- tapetowanie
- kładzenie glazury, terakoty, gresu
- montaż płyt gipsowych, ścian działowych
- montaż sufitów podwieszanych
- montaż drzwi
- układanie paneli podłogowych i wykładzin
- montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych
- i inne prace na zamówienie

Pracujemy zarówno na materiałach powierzonych, jak i własnych. Zawsze dokładnie planujemy usługi wykończeniowe, dopasowując je indywidualnie do potrzeb klientów. W ten sposób nasza ekipa jest niemal niezauważalna, a prace postępują zgodnie z planem, aby mogli Państwo już niedługo wkroczyć do swojego odmienionego domu.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z oferowanych usług, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą. Nasz pracownik dojedzie do Państwa w celu wykonania pomiarów i przygotowania wyceny.

Z pełnym zakresem usług i cenami mogą Państwo zapoznać się na tej stronie.

Handy-Man – Usługi Wykończeniowe i wykańczanie wnętrz Warszawa – jesteśmy całkowicie do Państwa usług!Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl