Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

Usługi wodno-kanalizacyjne
Ważnym etapem budowy i remontu generalnego jest zagospodarowanie i wyposażenie łazienki. Profesjonalne wykończenie pokoju kąpielowego jest potrzebne do tego, aby móc komfortowo korzystać z mieszkania. Poznaj ofertę naszej firmy w zakresie wykonania punktu wod-kan z plastiku lub miedzi.

Montaż elementów armatury łazienkowej

Brodziki polecane są do mniejszych powierzchni, szczególnie do niewielkich łazienek znajdujących się w mieszkaniach w bloku. Jeśli jesteś zainteresowany wyposażeniem swojej łazienki, możesz nam zlecić także montaż brodzika, który za każdym razem wykonany zostanie krok po kroku, zgodnie ze wskazówkami producenta. Oferujemy także montaż wanny, która świetnie się sprawdzi w większych pomieszczeniach.

Profesjonalnie zamontowana kabina prysznicowa gwarantuje stuprocentową szczelność i funkcjonalność. Ze względu na wielkość pomieszczenia możliwe jest zamontowanie brodzików kwadratowych, prostokątnych, półokrągłych lub modeli w innych, nietypowych kształtach. Montaż kabiny prysznicowej zapewnia komfort użytkowania przy maksymalnej oszczędności miejsca w łazience. Oferujemy także montaż umywalki jako niezbędnego wyposażenia w każdej małej i dużej łazience.

Montaż zaworów i obudowa wanny

Aby wszystkie elementy armatury łazienkowej mogły działać poprawnie i dobrze wyglądać w pomieszczeniu, oferujemy także montaż zaworów. Specjaliści z naszej ekipy wykonają obudowę wanny w sposób ułatwiający ewentualny późniejszy demontaż. Zamontowanie i obudowanie wanny dokonane z należytą starannością zapewni estetyczny wygląd tego ważnego elementu zabudowy łazienki. Dobre uszczelnienie słabych punktów pomoże zabezpieczyć przed przedostawaniem się wody i wilgoci do miejsc takich jak przestrzeń pomiędzy wanną a ścianą.

Pozwól, aby nasi eksperci zajęli się kompleksową zabudową twojego pokoju kąpielowego. Z nami każda łazienka będzie odznaczać się wyjątkowymi walorami estetycznymi i funkcjonalnością. Zadbamy o szczelność wszystkich elementów i odpowiedni montaż ułatwiający korzystanie z poszczególnych elementów armatury oraz ewentualny demontaż w przypadku usterki.


Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl