Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

Podłogi
Odpowiednie przygotowanie podłóg to jedna z podstawowych prac remontowo-budowlanych w domu. Jeśli szukasz firmy, która sprawnie zaplanuje i przeprowadzi prace wykończeniowe w twoim mieszkaniu, przejrzyj naszą ofertę. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i zleć nam remont swojego domu.

Prace wykończeniowe – dylatacje i montaż progów

Wykonujemy też dylatacje, czyli tzw. szczeliny dylatacyjne. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie niekorzystnym skutkom występowania obciążeń w konstrukcji domu, co może powodować powstawanie odkształceń niektórych powierzchni. Wykonanie dylatacji ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i funkcjonalność budynku, zabezpiecza też przed pogorszeniem wyglądu ścian, które wraz z wiekiem mogą się odkształcać pod wpływem obciążeń występujących w domu.

Montaż progów metalowych, aluminiowych lub drewnianych zabezpiecza przed niszczeniem powierzchni pod drzwiami. Pomaga też uszczelnić to miejsce i zabezpieczyć przed przenikaniem kurzu oraz chłodnego i wilgotnego powietrza z zewnątrz. Odpowiednia izolacja progu drzwi zapewnia dobrą izolację oraz ma wpływ na estetykę pomieszczeń.

Wykończenie podłogi – wykładziny i panele

Wykończenie podłogi wiąże się także z dostosowaniem jej powierzchni do użytkowania. Kompleksowe prace wykończeniowe w naszej ofercie to także położenie wykładziny dywanowej. Zalety takiego rozwiązania to m.in. duża odporność podłogi na zabrudzenia i wytrzymałość materiału, dzięki czemu taka podłoga długo ma szansę stanowić estetyczne wykończenie pomieszczenia. Wiele dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że łatwo dopasujesz wykładzinę do wystroju pokoju, a wnętrze będzie wyglądać przytulnie.

Ułożenie paneli podłogowych to kolejna opcja wykończenia podłogi. Pomożemy dobrać odpowiednią klasę ścieralności dostosowaną do pomieszczenia. Panele łatwo jest utrzymać w czystości, dzięki czemu są chętnie wybierane do mieszkań. Jeśli preferujesz tradycyjne rozwiązania, które mogą funkcjonować przez wiele lat, firma oferuje usługę cyklinowania parkietu.

Skorzystaj z oferty naszej firmy i zleć nam wykończenie twojego domu. Podłogi wyłożone panelami lub wykładziną nadadzą wnętrzu estetycznego wyglądu i poprawią warunki cieplne.


Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl