Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

Płyty gipsowe i malowanie
Chcesz wyremontować swoje mieszkanie? Jeśli zależy ci na tym, żeby nieco odświeżyć wnętrze, jednym z lepszych pomysłów jest nadanie mu nowego koloru. Pomalowane ściany i inne elementy wystroju prezentują się znakomicie. Możesz też spróbować zmienić układ wnętrza za pomocą płyt gipsowych. Skorzystaj z oferty firmy i pozwól nam zadbać o wygląd twojego mieszkania.

Płyty gipsowe – montaż sufitów podwieszanych, ścianki

Profesjonalne usługi wykończeniowe oferowane przez naszą firmę to m.in. montaż konstrukcji z płyt gipsowych. Twoje wnętrze stanie się bardziej przytulne i nabierze ciekawego wyglądu dzięki montażowi sufitów podwieszanych w pomieszczeniach. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów prace wykończeniowe przeprowadzane są sprawnie i perfekcyjnie.

Pomysłem na urozmaicenie układu mieszkania jest także montaż ścianek. Wśród usług oferowanych przez naszą firmę jest też profesjonalne ocieplenie poddasza. Dzięki temu zabiegowi możesz zaadaptować ten fragment domu na pomieszczenie użytkowe. Wykonujemy także gładzie gipsowe nakładane na ściany oraz usługę szpachlowania.

Malowanie okien, drzwi – kompleksowe usługi

Nasza firma oferuje swoim klientom kompleksowe usługi malowania drzwi i okien. Użycie skutecznych metod renowacji to gwarancja satysfakcjonującego efektu na wiele lat. Odświeżenie zewnętrznej warstwy futryn sprawi, że drzwi i okna twojego domu będą wyglądały jak nowe.

Jeśli myślisz o tym, żeby nadać kolor swojemu wnętrzu, specjaliści przeprowadzą także malowanie ruri grzejników. Ten zabieg sprawi, że elementy instalacji wodnej oprócz swojej zasadniczej funkcji będą również stanowić dekorację pomieszczenia, idealnie wkomponują się w wystrój twojego wnętrza. W ofercie mamy także tapetowanie ścian. Aby wykonać je poprawnie, poprzedzamy je zerwaniem starych tapet. Takie kompleksowe podejście sprawia, że efektem jest estetyczne i trwałe pokrycie powierzchni.

Wyremontuj swoje mieszkanie z naszą pomocą. Zaufaj specjalistom i pozwól nam zadbać o to, aby ściany i framugi zyskały nowy kolor. Malowanie grzejników i inne tego typu zabiegi pozwolą nadać pomieszczeniom schludny wygląd i nieco odświeżyć wystrój wnętrza.


Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl