Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

OFERTAW naszej firmie Handy-Man oferujemy szeroką gamę usług w budownictwie wykończeniowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, jesteśmy skupieni na potrzebach naszych klientów i gwarantujemy punktualność, precyzję i przystępne ceny. Pomożemy Państwu w doborze optymalnych rozwiązań i przygotujemy indywidualną wycenę – prosimy o kontakt, a nasz pracownik będzie mógł spotkać się z Państwem w dogodnym terminie. 

Wykańczenie wnętrz


W naszej firmie Handy-Man oferujemy szeroką gamę usług w budownictwie wykończeniowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, jesteśmy skupieni na potrzebach naszych klientów i gwarantujemy punktualność, precyzję i przystępne ceny. Pomożemy Państwu w doborze optymalnych rozwiązań i przygotujemy indywidualną wycenę – prosimy o kontakt, a nasz pracownik spotka się z Państwem w dogodnym terminie. Wykonujemy szereg prac wykończeniowych, które nasi dotychczasowi Klienci ocenili jako usługi najwyższej jakości i dzięki ich rekomendacjom cieszymy się dużą renomą. Dobra marka jest dla nas bardzo ważna, dlatego przykładamy się do każdej z naszych prac – czy są to drobne naprawy i niewielkie remonty, czy duże inwestycje, obejmujące tynkowanie, malowanie, wykonywanie zabudowy czy układanie płytek. Warszawa i okolice to obszar, na którym znajdziecie Państwo wiele naszych realizacji. Pracujemy także poza terenem miasta, jak również w innych regionach kraju.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje usługi:

Budowlane:
- glazura, terakota, gres,
- kamień, kominki,
- gipsy, ścianki, sufity podwieszane,
- instalacje sanitarne i elektryczne,
- malowanie, tapetowanie,
- i inne.


Meble:
- kuchenne, łazienkowe,
- zabudowy wnęk,
- segmenty, biurka,
- i inne.

Z pełnym zakresem usług i cenami mogą Państwo zapoznać się na tej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a także z cennikiem usług zamieszczonym na stronie.Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl