Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

Instalacja elektryczna
Profesjonalnie przeprowadzony montaż wszystkich elementów instalacji elektrycznej bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i wygodę korzystania z dostępnych w domu urządzeń działających na prąd. Zleć nam wykonanie punktów elektrycznych w twoim mieszkaniu i zyskaj pewność niezawodnego działania. Przeprowadzimy dla ciebie instalację podzespołów, takich jak gniazdka i wyłączniki, a także zamontujemy oświetlenie: lampy, halogeny, a także żyrandole.

Przygotowanie miejsca pod instalację elektryczną

Każdy etap prac wykończeniowych należy zacząć od odpowiedniego przygotowania. Takie podejście przyspiesza i usprawnia cały proces. Do świadczonych przez nas usług należy wykucie bruzd pod przewody, które pozwalają ukryć instalację elektryczną przebiegającą w ścianie. Ten etap wstępny ułatwia zorganizowane prowadzenie przewodów oraz zapewnia porządek w instalacji.

Jako jeden z ważnych punktów instalacji oferujemy też montaż skrzynki bezpiecznikowej, która pomoże zabezpieczyć twoje domowe urządzenia elektryczne przed ewentualną awarią. Taka tablica to podstawa ochrony instalacji prądowej przed uszkodzeniem, w związku z czym powinna się ona znajdować w każdym domu.

Montaż oświetlenia w domu i mieszkaniu

Gdy instalacja elektryczna jest już odpowiednio przygotowana i zabezpieczona przed skutkami awarii, pora na montaż żyrandoli w pokojach. Preferujesz nowoczesne i oszczędne rozwiązania? Zleć naszej firmie montaż lamp i halogenów, aby móc efektywniej wykorzystywać energię elektryczną. Halogeny cechują się dłuższym czasem pracy w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami i doskonale sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach – istnieje możliwość zamontowania ich w mniejszych oprawach, ponieważ halogeny występują w wielu zróżnicowanych rozmiarach.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i pozwól nam wykonać kompleksowe prace z zakresu montażu gniazd i wyłączników oraz pozostałe etapy przygotowywania instalacji elektrycznej w twoim mieszkaniu. Pomożemy ci oświetlić dom, zadbamy o jakość wykonania i bezpieczeństwo.


Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl