Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

Glazura i terakota
Planujesz przeprowadzić remont w swojej łazience lub kuchni? Jeśli myślisz o położeniu nowej glazury lub terakoty, musisz wiedzieć, że bez odpowiedniego doświadczenia łatwo jest zepsuć efekt, nawet jeśli wykorzystasz do tego najładniejsze płytki. Dlatego taką pracę warto powierzyć specjalistom. Nasi fachowcy zajmą się twoim wnętrzem i sprawią, że uzyska ono nowy, piękny wygląd.

Jak przygotowujemy wnętrze do remontu?

Czujesz, że przyszła pora na odświeżenie wyglądu twojej kuchni lub łazienki? Aby remont przebiegał szybko i sprawnie, należy zacząć od podstaw. Nasza firma kompleksowo przygotuje każdą powierzchnię do dalszych prac. W ofercie mamy usuwanie starych płytek, dzięki czemu ściany i podłogi będą dokładnie oczyszczone i gotowe do położenia nowej warstwy. Zajmiemy się także szlifowaniem płytek, jeśli okaże się to konieczne. Wśród naszych usług jest też wiercenie otworów w płytkach, aby uzyskać jak najlepsze dopasowanie do elementów wnętrza i umożliwić prowadzenie przewodów.

Profesjonalne układanie glazury i terakoty

Chcesz, żeby remont twojego mieszkania był przeprowadzony profesjonalnie? Zaufaj naszym ekspertom! Skorzystanie z oferty naszej firmy to gwarancja najwyższej jakości usług wykończeniowych. Oferujemy ci staranne ułożenie płytek w kuchni i łazience. Jeśli mieszkasz w domu piętrowym, glazurę lub terakotę możesz użyć w jeszcze inny sposób. Dobrym pomysłem jest obłożenie schodów płytkami, co ułatwia utrzymanie ich w czystości i zapewnia estetyczny wygląd.

Kompleksowe przeprowadzenie remontu przez naszą firmę to także montaż dodatków łazienkowych oraz montaż lustra, dzięki czemu powierzchnie twojego pokoju kąpielowego będą dokładnie takie, jak chcesz. Specjaliści od wykańczania doradzą też najlepsze rozwiązania, aby uzyskać maksymalną funkcjonalność i komfort w łazience.

Skontaktuj się z naszą ekipą i wyremontuj z nami swój dom. Sprawimy, że twoja łazienka i kuchnia nabiorą blasku. Zleć nam ułożenie płytek w mieszkaniu i ciesz się wspaniałym efektem, który utrzyma się przez kolejne lata.


Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl