Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

Usługi budowlano-montażowe
Masz w planach duży remont? Jeśli chcesz odmienić wygląd twojego domu i myślisz o wyburzaniu ścian, powierz to zadanie profesjonalistom. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi remontowo-budowlane. Dysponujemy całym potrzebnym sprzętem do wyburzania i tynkowania ścian.

Wyburzanie ścian z cegły i żelbetonowych

Dobrym sposobem na to, aby diametralnie zmienić wygląd i funkcjonalność wnętrza domu jest nowy układ ścian. Czasami istnieje potrzeba poszerzenia korytarza lub połączenia kilku mniejszych pomieszczeń w całość. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi wyburzania ścian z cegły oraz żelbetowych. Przearanżowanie układu wnętrz starych domów wybudowanych z cegły to nie lada wyzwanie. Potrzebna jest tutaj wiedza i odpowiednie doświadczenie, aby zadanie wykonać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i sztuki budowlanej.

Jeśli twój dom nie jest wybudowany z cegły, powierz nam wyburzanie ścian żelbetowych. Profesjonalna rozbiórka tego twardego materiału wykonywana jest poprzez wywiercanie otworów oraz nacięć, co ułatwia cały proces.

Usługi budowlane – wylewka i montaż drzwi

Wśród oferowanych przez nas usług znajdziesz także tynkowanie ścian. Wykonujemy także wylewanie wylewki samopoziomującej, dzięki której twoja podłoga będzie gładka i gotowa do układania posadzki już po kilku dniach. Jest to szybki i sprawny sposób na przygotowanie podłogi, alternatywny dla tradycyjnej wylewki betonowej.

Układana przez nas tradycyjna i wytrzymała wylewka cementowa nadaje się do wykonania podkładu o średniej grubości. W naszej pracy używamy dobrej jakości cementu bez domieszek. Taka wylewka jest idealna pod garaż i taras. Można na niej ułożyć płytki, nadaje się także do ogrzewania podłogowego.

Zmień układ swojego domu i odśwież jego wygląd. Aby wszystko przebiegało szybko i sprawnie, a uzyskany efekt był zadowalający i trwały, skorzystaj z usług doświadczonych fachowców. Bezpieczna i profesjonalna rozbiórka ścian oraz montaż drzwi to zaawansowane prace budowlane, które powinny być wykonane przez rzetelną ekipę. Dlatego wybierz naszą firmę i przekonaj się, że remont generalny nie musi wiązać się z problemami i dużymi nakładami finansowymi.


Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. +48 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl