Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ WARSZAWA,
USŁUGI WYKOŃCZENIOWE,
WYKAŃCZANIE MIESZKAŃ WARSZAWAW naszej firmie Handy-Man zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych prac wykończeniowych w Warszawie. Dzięki naszemu wsparciu mogą Państwo zamieszkać w efektownym i funkcjonalnym domu – my zadbamy o każdy szczegół. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które wiedzą, w jaki sposób wykonać prace zgodnie ze sztuką budowlaną i jednocześnie tak, aby uzyskać zamierzony przez Państwa efekt.

Nasza oferta w ramach wykańczania wnętrz obejmuje:
- malowanie
- tapetowanie
- kładzenie glazury, terakoty, gresu
- montaż płyt gipsowych, ścian działowych
- montaż sufitów podwieszanych
- montaż drzwi
- układanie paneli podłogowych i wykładzin
- montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych
- i inne prace na zamówienie

Zapewniamy ponadto pomoc w ramach wykonawstwa projektów aranżacyjnych, doradzamy w doborze najlepszych rozwiązań związanych z wykończeniem mieszkań i domów, dlatego też mogą Państwo mieć pewność, że są one optymalne.

Pracujemy zarówno na materiałach powierzonych, jak i własnych. Zawsze dokładnie planujemy usługi wykończeniowe, dopasowując je indywidualnie do potrzeb klientów. W ten sposób nasza ekipa jest niemal niezauważalna, a prace postępują zgodnie z planem, aby mogli Państwo już niedługo wkroczyć do swojego odmienionego domu.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z oferowanych usług, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą. Nasz pracownik dojedzie do Państwa w celu wykonania pomiarów i przygotowania wyceny.

Profesjonalne wykańczanie wnętrz Warszawa – zachęcamy do wybrania naszej firmy!Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl