Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

PROFESJONALNY REMONT MIESZKANIA W WARSZAWIEWybierając naszą firmę remontową Handy-Man, mogą Państwo mieć pewność, że remont będzie wykonany profesjonalnie i z naciskiem na spełnienie Państwa życzeń. W naszej firmie bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie remontów nie zawsze należy do przyjemności, dodatkowo także zajmuje dużo czasu, przez co obniża się komfort korzystania z domu lub mieszkania. Dlatego oferujemy nasze usługi – w sektorze remont Warszawa jesteśmy zawsze do dyspozycji!

Remont mieszkania Warszawa – zajmujemy się kompleksowymi pracami remontowymi, które włączają także usługi planowania remontów, doradztwo techniczne, przygotowywanie projektów, a skończywszy na nadzorze w doborze materiałów budowlanych. Stosujemy tylko najlepszej jakości sprzęt. Jako firma remontowa z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju wyzwaniem. Jednocześnie zapewniamy przystępne i konkurencyjne ceny na rynku stołecznym, dlatego wybierając naszą firmę Handy-Man, nie muszą Państwo przepłacać.

Wykonujemy remonty od A do Z. Nasza oferta włącza szeroką gamę prac, między innymi malowanie ścian, tapetowanie, wykonanie ścian gipsowych, ścianek z karton-gipsu, sufitów podwieszanych oraz podłóg różnych typów, między innymi paneli podłogowych. Także pracujemy z kamieniem, glazurą, terakotą i gresem, wykonujemy kominki, instalacje elektryczne i sanitarne, a także wykonujemy innego rodzaju prace remontowe na zamówienie. Tak szeroki zakres usług powoduje, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne wsparcie, gdy chodzi o wykańczanie wnętrz Warszawa. Również jesteśmy często wybieraną firmą, gdy chodzi o poprawianie po poprzednich ekipach remontowych, co jak najlepiej świadczy o jakości naszych usług.

Jesteśmy firmą remontową z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Również jesteśmy stale skoncentrowani na potrzebach naszych klientów, dlatego nasze prace wyróżniają się najwyższą jakością. Zawsze postępujemy zgodnie z przekazanymi nam wytycznymi, dzięki czemu gotowe wnętrza prezentują się stylowo i przy tym dopracowane są nawet w najdrobniejszych szczegółach, aby korzystanie z nich było komfortowe i przy tym były one funkcjonalne.

Usługi remontowe, które są przez nas świadczone, to gwarancja najwyższej jakości i terminowości. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących ceny oraz czasu realizacji usług. Nasz pracownik dojedzie na miejsce po to, aby wykonać pomiary, zaprezentować Państwu naszą ofertę i wykonać indywidualną wycenę.

Handy-Man – remonty Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl