Usługi budowlane i meblarstwo

HANDY-MAN

UKŁADANIE GLAZURY, GLAZURNIK WARSZAWA


HandyMan to firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług wykończeniowych i remontowych łazienek w Warszawie. Każdemu z naszym klientów gwarantujemy kompleksową obsługę – razem z nami mogą Państwo zrealizować swoje marzenia od pięknej łazience. Naszą specjalnością jest przede wszystkim układanie glazury.

Układanie glazury Warszawa – jesteśmy ekspertami w układaniu glazury, prace wykonujemy zawsze z dochowaniem należytej staranności, aby gotowe ściany i podłogi z płytek ceramicznych były idealnie równie i prezentowały się estetycznie, zgodnie z Państwa potrzebami. Wykonujemy zarówno proste i nieskomplikowane wzory, jak i układamy fantazyjne mozaiki zgodnie z przekazanymi nam projektami.

Nasze usługi obejmują między innymi takie prace:
- układanie glazury wraz z fugowaniem
- układanie terakoty wraz z fugowaniem
- układanie glazury i terakoty we wzory karo
- układanie glazury bezfugowo
- układanie mozaiki
- wstawianie ozdobnych dekorów
- skuwanie starej glazury
- wyrównanie podłoża pod glazurę
- montaż listew narożnych
- montaż cokołów gotowych i ciętych
- obudowa wanien i brodzików
- wiercenie otworów w glazurze i terakocie
- i inne prace na zamówienie

Z pełnym zakresem usług i cenami mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, doradzając odpowiednie rozwiązania, dobierając materiały i biorąc pod uwagę życzenia klientów. Efektem naszych prac są estetyczne i funkcjonalne łazienki niezależnie od ich powierzchni. Jeżeli potrzebny jest glazurnik – Warszawa, wtedy jesteśmy zawsze do dyspozycji!
Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, w takim przypadku zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, aby umówić się na wstępną rozmowę i uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące prac. Udzielimy także wstępnych informacji dotyczących naszych cen. Do klientów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości dojeżdżamy bez dopłat i na miejscu wykonamy prace pomiarowe i dokładną wycenę.

Handy-Man – glazurnik Warszawa – jesteśmy całkowicie do Państwa usług!Remonty Warszawa - Handy Man
Usługi budowlane i meblarstwo

Krzysztof Huk
01-856 Warszawa
ul.Magiera 24A m.45
tel. 602 637 111
e-mail: handyman1@wp.pl